BUTY NARCIARSKIE TECNICA

Szukasz dopasowanych butów narciarskich?
Poznaj włoską markę Tecnica

Dehnel sport

Buty narciarskie Tecnica
w Dehnel Sport

Po dłuższym szaleństwie na stoku masz problem z bolącymi stopami? Nie martw się, mamy na to sposób – BUTY NARCIERSKIE TECNICA.

Buty Tecnica używają dedykowanego systemu C.A.S., który daje możliwość lepszego formowania buta wewnętrznego. Oznacza to, że dopasowuje go do stopy, ale także do skorupy zewnętrznej, dzięki czemu w bucie nie ma pustych przestrzeni. Dokładność sterowania nartami jest dużo większa niż w klasycznych butach narciarskich. Zjeżdżasz na nartach bez bólu stóp, a jazda staje się bardziej efektowna. Dopasowane buty narciarskie Tecnica zapewnią pełen komfort podczas zimowego odpoczynku na stoku.

Funkcjonalność butów narciarskich zależy od tego, jak wygodne są dla narciarza – muszą utrzymywać stopę suchą i izolować od zimna na zewnątrz. Istotne jest także, aby zapewniały jak najlepsze połączenie pomiędzy nartami, a narciarzem. Dzięki zaawansowanej technologii buty Tecnica dają niezwykłą jakość jazdy.

Obuwie narciarskie Tecnica to niezrównany komfort i funkcjonalność, która Cię zaskoczy. Przekonaj się, że to buty dla Ciebie.

BUTY NARCIARSKIE TECNICA - sklep Warszawa

Oto jak wygląda proces dopasowania butów narciarskich Tecnica do Twoich stóp

Wywiad

Podczas rozmowy dowiemy się, jakim narciarzem jesteś. Powiesz nam, jakie narciarstwo uprawiasz i jakie są Twoje umiejętności. Na tej podstawie wybierzemy najlepszy dla Ciebie rodzaj wiązań.

Analiza

Wykorzystując miarkę i specjalistyczny podoskop fińskiej firmy FootBalance wykonamy analizę Twojej stopy. Stworzymy dedykowane wkładki do buta narciarskiego, a wyniki analizy wraz ze zdjęciami wyślemy do Ciebie.

Wkładki FootBalance

Otrzymasz dedykowane dla Ciebie spersonalizowane termo-formowalne wkładki FootBalance (100% custom lub quickfeet). Będą one korygować położenie Twojej stopy w bucie narciarskim, przez co zwiększy się komfort jazdy

Nasze marki

Zaproponujemy Ci wyselekcjonowane modele butów Nordica, Dalbello oraz Tecnica

Rekomendacja

Otrzymasz rekomendację wyboru buta narciarskiego idealnego dla Ciebie - tak, by spełniał wszystkie Twoje oczekiwania i dawał komfort z jazdy, jakiego oczekujesz.

Systemy dopasowania

Na końcu dopasujemy but w oparciu o systemy TRI-FIT by Nordica (INFRARED), MY FIT by Dalbello lub C.A.S. Tecnica. W butach, które wspólnie wybierzemy, będziesz jeździć wygodnie nawet po całym dniu na stoku.

Pamiętaj, że dobranie najlepszych butów narciarskich może potrwać

Profesjonalne dopasowanie buta narciarskiego wymaga czasu. Ciężko jest dobrze wykonać BootFitting w pośpiechu. Dlatego prosimy, żeby w dniu wizyty zarezerwować sobie więcej czasu – zależy nam na jak najlepszym dopasowaniu buta.

Nie chcesz kupować nowych butów narciarskich,
ale Twoje aktualne nie spełniają oczekiwań?

Profesjonalizm i rzetelność to nasza dewiza Dehnel Sport

SERWIS NART WARSZAWA SASKA KĘPA UL. ATEŃSKA 19

Dehnel sport

ZAPRASZAMY DO SERWISU NART NA ATEŃSKĄ 19 NA SASKIEJ KĘPIE

DEHNEL SPORT to firma rodzinna. Ponad 20 lat prowadzimy na warszawskiej Saskiej Kępie przy Ateńskiej 19 profesjonalny serwis nart i sklep sportowy. Gwarantujemy najwyższy poziom wykonywanych usług, a jeśli zdecydujesz się na zakup sprzętu narciarskiego, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i rzetelną radę. Chcemy, by każdy klient wyszedł z Dehnel Sport zadowolony. Nasz serwis narciarski co roku otrzymuje zaufanie coraz większej liczby narciarzy i snowboarderów. Budowane przez lata doświadczenie i profesjonalna i wzajemny szacunek sprawia, że stale powiększa się grono naszych stałych klientów.

wypożyczalnia nart na saskiej kępie dehnel sport

Kontakt

Odwiedź nas

Jesteśmy otwarci:
poniedziałek – piątek godz. 11-19 sobota godz 10-15

Warszawa,
ul. Ateńska 19

Zadzwoń

Zadzwoń i dowiedz się szczegółów. Odpowiemy na Twoje każde pytanie.

22 616 15 05

Napisz do Nas

Wyślij do Nas maila - odpowiemy na Twoje każde pytanie.

sklep@dehnelsport.pl

Zapraszamy do serwisu rowerowego na Ateńską 19 na Saskiej Kępie

Ul. Ateńska 19
03-978 Warszawa

Kontakt

22 616 15 05
sklep@dehnelsport.pl

Godziny otwarcia

Jesteśmy otwarci:
poniedziałek – piątek godz. 11-19
sobota godz 10-15

Znajdź nas
w social media