BOOTFITTING BUTÓW NARCIARSKICH

Twoje buty narciarskie są niewygodne?
Dopasujemy je do Twojej stopy - mamy na to sposoby

Bootfitting butów narciarskich

Co to jest bootfitting lub odbarczanie butów narciarskich?

Odbarczanie to jedna z technik stosowanych w procesie dopasowania butów narciarskich do stopy, czyli BOOTFITTINGU. Poznaj te techniki i przyjdź do Dehnel Sport, aby zwiększyć swój komfort na stoku.

Dehnel Sport

Zobacz, jak możemy Ci pomóc w dopasowaniu butów do Twojej stopy

Zwiększ swój komfort i satysfakcję z jazdy na nartach

Niewygodne buty narciarskie to zmora niejednego miłośnika białego szaleństwa, nieważne jaki 'poziom narciarskiego wtajemniczenia’ reprezentuje 🙂

Są oczywiście i tacy szczęśliwcy, którzy szybko trafiają na swój ideał butów – odpowiednia szerokość, twardość, dopasowanie, bez drętwienia palców, 'latania’ pięty itp. Spotykamy również takich, którzy mylnie stawiają znak równości między dobrym dopasowaniem buta narciarskiego, a wygodą i komfortem. Są też tacy, którzy dedukują odwrotnie, oraz Ci, którzy często pod wpływem mylnych odczuć kupują zbyt duże obuwie – a przecież but narciarski to nie kapeć, a ponadto podczas użytkowania jeszcze się 'rozejdzie’ 🙂

Konsekwencje tych wyborów – w bliższej lub dalszej przyszłości – odczujemy na stoku bardziej lub mniej dotkliwie.

BootFitting w Dehnel Sport - buty narciarskie dopasowane do Twoich stóp

SRII6495_simonrainer_comtn

Dziś w Dehnel Sport możemy odpowiednio dopasować i modyfikować Twoje buty narciarskie tak długo,
aż osiągniemy MAKSYMALNY MOŻLIWY KOMFORT JAZDY

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu posiadamy niezbędną wiedzę, umiejętności i narzędzia, aby tego dokonać.

Zobacz jakimi metodami BOOTFITTINGU pomożemy dopasować but narciarski do Twojej stopy

odbarczanie butów narciarskich warszawa saska kępa dehnel sport

Odbarczanie

Odbarczanie to modyfikowanie skorupy buta przez punktowe jej wygrzanie przy użyciu specjalnej nagrzewnicy (INFRARED). Skorupę nagrzewamy do uzyskania pożądanej plastyczności po czym rozpychamy dany punkt do odpowiedniego rozmiaru. Odbarczaniu można poddać zarówno skorupę butów nowych, jak i używanych.

Odbarczanie skorupy jest dobrym rozwiązaniem również w sytuacji, gdy but, który chcemy kupić, leży na nodze prawie idealnie i wymaga tylko niewielkiej, miejscowej korekty.

Wkładki FOOTBALANCE

To poprawienie komfortu poprzez 100% personalizowanie pod Twoje stopy wkładek Footbalance, których kształt pomoże w zwiększeniu komfortu użytkowania butów narciarskich poprzez najbardziej komfortowe i poprawne ustawienie stopy w bucie oraz ukształtowanie jej optymalnego nacisku na określony obszary podczas zjazdów.

footbalance bootfitting
frezowanie butów narciarskich

Frezowanie

Frezowanie skorupy buta, czyli miejscowe jej skrawanie w celu utworzenia odpowiedniej przestrzeni na te części stopy lub łydki, które są uciskane. Stosowane jest w przypadku, gdy but uciska punktowo stopę. Frezowanie skorupy stosuje się w przypadku bardzo małych korekt lub tam, gdzie odbarczanie nie jest możliwe.

Wyklejanie

Wyklejanie buta wewnętrznego pianką IPS stosowane jest, gdy nie wystarczy sama modyfikacja skorupy. Bywa również tak, że wystarczy jedynie zmodyfikować buta wewnętrznego, aby uzyskać pożądany efekt lub zrobić wkładkę FootBalance

bootfitting dehnel sport warszawa

Profesjonalizm i rzetelność to dewiza Dehnel Sport

SERWIS i WYPOŻYCZALNIA NART WARSZAWA SASKA KĘPA UL. ATEŃSKA 19

Dehnel sport

ZAPRASZAMY NA ATEŃSKĄ 19
NA SASKIEJ KĘPIE

DEHNEL SPORT to rodzinna firma, w której od wielu lat wspieramy sportowe pasje naszych klientów i wiemy, jak ważny jest komfort, wygoda i bezpieczeństwo ich uprawiania. Dlatego w Dehnel Sport każdy klient prócz profesjonalnego serwisowania swoich nart, może liczyć również na profesjonalne doradztwo i pomoc, również w przypadku zwiększenia komfortu jazdy na nartach. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, wiemy co sprawdza się w praktyce i mamy opracowane metody na pomoc naszym klientom nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach. Przychodząc do nas masz pewność, iż zawsze damy z siebie wszystko by rozwiązać Twój problem, abyś mógł cieszyć się aktywnością sportową, którą kochasz.

dopasowane buty narciarskie

Kontakt

Odwiedź nas

Jesteśmy otwarci:
poniedziałek – piątek godz. 11-19 sobota godz 10-15

Warszawa, ul. Ateńska 19

Zadzwoń

Zadzwoń i dowiedz się szczegółów. Odpowiemy na Twoje każde pytanie.

22 616 15 05

Napisz do Nas

Wyślij do Nas maila - odpowiemy na Twoje każde pytanie.

sklep@dehnelsport.pl

Zapraszamy do serwisu rowerowego na Ateńską 19 na Saskiej Kępie

Ul. Ateńska 19
03-978 Warszawa

Kontakt

22 616 15 05
sklep@dehnelsport.pl

Godziny otwarcia

Jesteśmy otwarci:
poniedziałek – piątek godz. 11-19
sobota godz 10-15

Znajdź nas
w social media