ODBARCZANIE ROLEK / BOOTFITTING ROLEK – NOWOŚĆ W POLSCE

Twoje rolki są niewygodne, obcierają, cisną?
Dopasujemy je do Twojej stopy - mamy na to sprawdzone sposoby

Odbarczanie rolek

Co to jest odbarczanie rolek?

Odbarczanie jest jedną z technik stosowanych w procesie dopasowania rolek do stopy, czyli BOOTFITTINGU ROLEK. Poznaj te techniki i przyjdź do Dehnel Sport, aby zwiększyć swój komfort.

Dehnel Sport

Zobacz, jak możemy Ci pomóc w dopasowaniu rolki do Twojej stopy

Zwiększ swój komfort i satysfakcję z jazdy

Niewygodne rolki to zmora niejednego pasjonata tego sportu, nieważne jaki poziom reprezentuje i jak wypasiony ma sprzęt 🙂

Istnieją oczywiście  tacy farciarze, którzy niemal idealnie dobrali model rolek do swoich stóp – odpowiednia szerokość, twardość, dopasowanie, bez drętwienia palców, obtarć ‚latania’ pięty itp. Oddzielna grupa „pseudo szczęśliwców” to ci, którzy wygodę i komport uznają za to samo, czym jest prawidłowe dopasowanie rolek. Są też tacy, którzy dedukują odwrotnie, oraz Ci, którzy często pod wpływem mylnych odczuć kupują zbyt duże rolki – a przecież rolki to nie kapcie, a dodatkowo podczas użytkowania nie ma siły, żeby się nie „rozeszły/wyklepały”.

Konsekwencje tych wyborów – w bliższej lub dalszej przyszłości – odczujemy, bardziej lub mniej dotkliwie, podczas jazdy, skoków i innych tricków.

BootFitting Rolek w Dehnel Sport - rolki dopasowane
do Twoich stóp

odbarczanie-co--to-rolki-denhel-sport

Dziś w Dehnel Sport możemy odpowiednio dopasować i modyfikować Twoje rolki, tak długo,
aż osiągniemy MAKSYMALNY MOŻLIWY KOMFORT JAZDY

DZIĘKI NASZEMU WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU POSIADAMY NIEZBĘDNĄ WIEDZĘ, UMIEJĘTNOŚCI I NARZĘDZIA, ABY TEGO DOKONAĆ.

Zobacz jakimi metodami BOOTFITTINGU pomożemy dopasować rolki
do Twojej stopy

Odbarczanie

Odbarczanie to modyfikowanie skorupy rolek przez punktowe jej wygrzanie przy użyciu specjalnej nagrzewnicy (INFRARED). Skorupę nagrzewamy do uzyskania pożądanej plastyczności po czym rozpychamy dany punkt do odpowiedniego rozmiaru. Odbarczaniu można poddać zarówno skorupę rolek nowych, jak i używanych.

Odbarczanie skorupy jest dobrym rozwiązaniem również w sytuacji, gdy rolki, które chcemy kupić, leżą na nodze prawie idealnie i wymagają tylko niewielkiej, miejscowej korekty.

Wkładki FOOTBALANCE

To poprawienie komfortu poprzez 100% personalizowanie pod Twoje stopy wkładek Footbalance, których kształt pomoże w zwiększeniu komfortu użytkowania rolek poprzez najbardziej komfortowe i poprawne ustawienie stóp w rolkach oraz ukształtowanie ich optymalnego nacisku na określony obszary podczas zjazdów.

footbalance bootfitting

Frezowanie

Frezowanie skorupy buta, czyli miejscowe jej skrawanie w celu utworzenia odpowiedniej przestrzeni na te części stopy lub łydki, które są uciskane. Stosowane jest w przypadku, gdy rolki uciskają punktowo stopę. Frezowanie skorupy stosuje się w przypadku bardzo małych korekt lub tam, gdzie odbarczanie nie jest możliwe.

Wyklejanie

Wyklejanie buta wewnętrznego rolek pianką IPS stosowane jest, gdy nie wystarczy sama modyfikacja skorupy lub nie jest ona możliwa. Bywa również tak, że wystarczy jedynie zmodyfikowanie buta wewnętrznego, aby uzyskać pożądany efekt lub zrobienie wkładki poziomej – FootBalance.

Profesjonalizm i rzetelność to dewiza Dehnel Sport

SERWIS i WYPOŻYCZALNIA NART WARSZAWA SASKA KĘPA UL. ATEŃSKA 19

Dehnel sport

ZAPRASZAMY NA ATEŃSKĄ 19
NA SASKIEJ KĘPIE

DEHNEL SPORT to rodzinna firma, w której od wielu lat wspieramy sportowe pasje naszych klientów i wiemy, jak ważny jest komfort, wygoda i bezpieczeństwo ich uprawiania. Dlatego w Dehnel Sport każdy klient prócz profesjonalnego serwisowania swoich nart, może liczyć również na profesjonalne doradztwo i pomoc, również w przypadku zwiększenia komfortu jazdy na nartach. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, wiemy co sprawdza się w praktyce i mamy opracowane metody na pomoc naszym klientom nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach. Przychodząc do nas masz pewność, iż zawsze damy z siebie wszystko by rozwiązać Twój problem, abyś mógł cieszyć się aktywnością sportową, którą kochasz.

Kontakt

Odwiedź nas

Jesteśmy otwarci:
poniedziałek – piątek godz. 11-19 sobota godz 10-15

Warszawa, ul. Ateńska 19

Zadzwoń

Zadzwoń i dowiedz się szczegółów. Odpowiemy na Twoje każde pytanie.

22 616 15 05

Napisz do Nas

Wyślij do Nas maila - odpowiemy na Twoje każde pytanie.

sklep@dehnelsport.pl

Zapraszamy do naszego sklepu i serwisu sportowego (rowerowego i narciarskiego) na Ateńską 19 na Saskiej Kępie

Ul. Ateńska 19
03-978 Warszawa

Kontakt

22 616 15 05
sklep@dehnelsport.pl

Godziny otwarcia

Jesteśmy otwarci:
poniedziałek – piątek godz. 11-19
sobota godz 10-15

Znajdź nas
w social media