DEHNEL SPORT – SKLEP ROWEROWY NA SASKIEJ KĘPIE

Wiele marek w jednym miejscu

Sklep rowerowy Saska kępa warszawa - dehnel sport

Dehnel Sport

Sklep rowerowy na Saskiej Kępie w Warszawie

Dehnel sport to nie tylko doskonały serwis rowerowy, to również możliwość zakupu roweru z pomocą doświadczonych specjalistów, którzy sprawnie doradzą Ci jaki rower spełni Twoje oczekiwania oraz pomogą dobrać odpowiedni osprzęt oraz rozmiar.

Zobacz, jakie marki rowerów możesz nabyć w sklepie Dehnel Sport

Rowery Author w sklepie rowerowym Dehnel Sport Saska Kępa

AUTHOR

AUTHOR to czeska firma istniejąca od 1993 roku. W swojej aktualnej ofercie posiada rowery szosowe, górskie, crossowe i trekkingowe, a specjalnie dla kobiet linię ASL (Author Sport Lady). Kolejne lata to kolejne zmiany – rowery z pełną amortyzacją (FSX) i na kołach o rozmiarze 29cali (29er) oraz coraz powszechniejsze zastosowanie włókna węglowego.

Rowery Marin w sklepie rowerowym Dehnel Sport Saska Kępa ?Praga Południe Warszawa

MARIN

MARIN to kultowa amerykańska marka z hrabstwa Marin w Kalifornii. Firma powstała w 1986 roku. Od początku istnienia specjalizuje się w produkcji profesjonalnych rowerów górskich – rowery MARIN. Poza góralami posiadają też w ofercie inne typy rowerów. 30-letnie doświadczenie gwarantuje niezawodność, najwyższą jakoś wykonania, a co za tym idzie stuprocentową satysfakcję z jazdy.

Rowery Accent dostępne w sklepie rowerowym Dehnel Sport Saska Kępa / Praga Południe Warszawa

ACCENT

ACCENT to firma polska, która w swojej ofercie – obok całych rowerów – posiada ramy, komponenty, akcesoria i odzież rowerową. Projektowane w Polsce, oparte na wiedzy i doświadczeniu, testowane przez zawodników. Połączenie nowoczesnych trendów i jakości przy zachowaniu rozsądnej ceny. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

FUJI

Logo firmy to góra Fuji – japoński symbol siły i wytrzymałości. Rowery FUJI najtrafniej określa majestatyczna góra, którą marka obrała na swój symbol towarzyszyła firmie jeszcze pod pierwotnym szyldem „Nichibei Fuji Cycle Company” od 1899 roku.
Głównym celem FUJI jest przedstawienie jak najszerszej gamy rowerów spełniających wymagania każdego klienta, jeżdżącego po górach, szosie czy miejskich ścieżkach. Niezależnie od poziomu zaangażowania w przygodę z rowerem, FUJI przygotowało rower dla Ciebie.

BREEZER

Kultowa amerykańska marka założona w połowie lat 70tych przez zawodnika szosowego i frame buildera – Johna Breeze. Seria Breezer #1 były to pierwsze rowery terenowe. Obecnie pod marką Breezer oferowane są ciekawe rowery miejskie, przygodowe MTB oraz gravele – konstrukcje użytkowe. Zaprojektowane i zbudowane w oryginalny sposób i wykorzystując stal tak, aby wpisać się w kultowość, jaką owiana jest marka Breezer.

Saveno sklep rowerowy Dehnel Sport Saska Kępa / Praga Południe Warszawa

SAVENO

SAVENO to polska marka wprowadzona na nasz rynek w 2014 roku. Budowana na sprawdzonych projektach stworzonych od początku do końca przez firmę Polbike we współpracy z projektantami z Wielkiej Brytanii.
Bazując na tym co znane i doceniane, połączyliśmy świeżość nowej marki z doświadczeniem zdobytym przez lata. Rowery Saveno produkowane są na terenie Unii Europejskiej z materiałów najwyższej jakości, co wpływa pozytywnie na ich trwałość i niezawodność.

AMULET

Czeska marka, która powstała na poczatku lat 90-tych ubiegłego wieku. W swej ofercie posiada szeroką gamę sportowych rowerów mtb, rowery rekreacyjne mtb i atb, rowery mtb dla kobiet oraz rowery cross i dual. Na polskim rynku marka zaistniała dzięki ekipie maratonowej Cezarego Zamany.

Zapraszamy do sklepu rowerowego na Ateńską 19 na Saskiej Kępie​

SKLEP ROWEROWY SASKA KĘPA UL. ATEŃSKA 19 Warszawa

Gdzie jesteśmy?

Odwiedź nas

Jesteśmy otwarci:
poniedziałek – piątek godz. 11-19 sobota godz 10-15

Warszawa,
ul. Ateńska 19

Zadzwoń

Zadzwoń i dowiedz się szczegółów. Odpowiemy na Twoje każde pytanie.

22 616 15 05

Napisz do Nas

Wyślij do Nas maila - odpowiemy na Twoje każde pytanie.

sklep@dehnelsport.pl

Zapraszamy do serwisu rowerowego na Ateńską 19 na Saskiej Kępie

Ul. Ateńska 19
03-978 Warszawa

Kontakt

22 616 15 05
sklep@dehnelsport.pl

Godziny otwarcia

Jesteśmy otwarci:
poniedziałek – piątek godz. 11-19
sobota godz 10-15

Znajdź nas
w social media