Prezent pod choinkę w 2023

Pomysłów na prezenty pod choinkę nie zliczysz, dlatego my zawęziliśmy ten 'prezentowy świat’ do tego co kochamy, znamy, polecamy i co z pewnością jako prezent w te święta sprawiłoby nam osobiście wielką radość.


Po pierwsze BIDON – na rower, do szkoły, na trening, na wycieczkę, wakacje… to praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto wie jak ważne jest nawadnianie organizmu, a przy tym dba o ekologię. Do wyboru mamy bidony takich firm jak Camelbak , Elite, Accent. Duże, średnie, małe, zakrywane, termo. W pakiecie dla rowerzystów można dorzucić KOSZYK NA BIDON.


Po drugie LAMPKI ROWEROWE – oświetlające doskonale drogę i czyniące nas widocznymi, a przez to także bezpiecznymi. Na baterie i USB, na przód (białe) i tył (czerwone). Dla tych, co nie posiadają roweru mamy CZOŁÓWKI, które doskonale sprawdzą się na wieczorne spacery, na hulajnogę czy szukanie czegoś po ciemku 🙂 Polecamy te firm Prox i JET.


Trzeci pomysł to CIEPŁE SKARPETY 🙂 Może wydawać się 'babcinym prezentem’, ale ciepłych skarpet nigdy za wiele – i to nie tylko na narty, ale i w chłodniejsze dni do butów, na wypad na sanki, wyprawę na biegówki czy zwyczajnie dla wszystkich zmarźluchów na zimne stopy.


Od kilku już sezonów zarażamy skutecznie naszych Klientów miłością do norweskiej firmy DEVOLD, która od roku 1853 wiedzie prym wśród producentów odzieży z wełny MERINO. Obok skarpetek, mamy także CIEPŁĄ BIELIZNĘ (100% merino) dla małych, średnich i dużych zmarźluchów, a do tego NIE TYLKO DLA NARCIARZY 🙂 i to może być czwarty pomysł na wspaniały prezent dla każdego.


Na koniec – popularny ostatnio coraz bardziej – VOUCHER PREZENTOWY tj. piąty i ostatni nasz pomysł. W tym sezonie mamy aż trzy warianty: voucher na serwis nart, voucher na badanie stóp i formowanie wkładek ortopedycznych FootBalance, oraz voucher na wiosenny pozimowy serwis rowerowy.


Życzymy wspaniałych prezentów pod choinką w te Święta!

Ekipa Dehnel Sport

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *